“Зоря” зіграла внічию з “Брагою” у кваліфікації Ліги Європи

Луганці здобули вольову нічию вдома. Фото: ФК "Зоря"

Луганська команда здобула вольову нічию з португальською “Брагою” в третьому раунді кваліфікації Ліги Європи. Підопічні Вернидуба пропустили першими, однак швидко зрівняли рахунок – 1:1. Другий матч команди зіграють у Португалії 16 серпня.

На початку гри кіпер “Зорі” Луїс Феліпе, який сьогодні дебютував за український клуб, ледь не повторив сьогоднішній вчинок Худжамова, вибиваючи м’яч. Однак кулястий після рикошету вийшов за межі поля, оминувши ворота.

У середині тайму міг забивати Караваєв. Однак Олександр завдав удару вище воріт, хоча перебував у гарній позиції майже без опіки. А на 35-й хвилині “Зоря” могла й пропустити, якби команду не врятував бразильський воротар.

Однак “Брага” забила на 69-й хвилині: м’яч відскочив до Орти, який опинився у штрафному без опіки. Він прийняв м’яч і сильно пробив у дальній кут.

Зовсім скоро луганчани зрівняли рахунок. Кулястий опинився у штрафному португальців після закидання. Після дотику головою захисника “Браги” він опинився на лівій нозі Караваєва, який перенаправив сферу у ворота команди Феррейри.

Щоб пройти у плей-офф, де визначатиметься доля місця у груповому етапі турніру, “Зорі” потрібно мінімально перемагати або зіграти у нічию 2:2.

Нагадаємо, київське “Динамо” стартувало у кваліфікації Ліги чемпіонів із нічиєї. Перший м’яч забив “динамівець” Вербіч, однак на останніх хвилинах гри з пенальті рахунок зрівняв Гушбауер.

А “Маріуполь” у першій грі третього раунду кваліфікації через дві помилки поступилось “Бордо” 1:3. Попри те, що команда Бабича забила першою, пропустили ще три м’ячі. Щоб проходити у плей-офф, маріупольцям потрібно забивати у Франції щонайменше тричі.

“Зоря” – “Брага” – 1:1
Голи: Караваєв, 72′ – Орта, 69′

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.