Українські футболісти виграли поєдинок проти Італії на міському стадіоні в Гдині (Польща) з рахунком 1:0 і вперше в історії вийшли у фінал чемпіонату світу серед 20-річних.

У першому таймі підопічні Олександра Петракова перевершили італійців за ударами в чотири рази (8:2), при цьому двічі влучили у площину, тоді як опоненти – жодного разу. Воротар синьо-жовтих уперше серйозно вступив у гру на 52-й хвилині, коли відбив удар від італійця Скамакки. А далі відбувся швидкий перехід з оборони в атаку, який завершився голом нашої збірної від Сергія Булеци. Це сталося на 65-й хвилині матчу.

Наша команда продовжувала контролювати перебіг поєдинку навіть після того, як на 79-й хвилині рефері вилучив з поля центрального захисника Дениса Попова. 20-річний динамівець отримав другу жовту картку за удар суперника рукою під час верхової боротьби.

На 83-й хвилині українці були близькі до другого голу. Після удару Олексія Кащука італійців врятувала лише поперечка воріт. На першій доданій хвилині до основного часу Італія забиває гол і зрівнює рахунок, але суддя не зараховує його через порушення з боку італійського футболіста.

У фіналі 15 червня у Лодзі збірна України гратиме з переможцем пари Еквадор-Південна Корея.

Нагадаємо, у Києві відбувся перший чемпіонат Європи з футболу серед військовослужбовців-учасників бойових дій та ветеранів війни. Наша збірна дебютувала з тріумфом – взяла “золото”. Друге місце посіла команда з Данії, а бронзова медаль у грузинів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.