Збірна Хорватії вийшла до фіналу чемпіонату світу з футболу

Футболісти збірної Хорватії обіграли Англію у півфіналі чемпіонату світу з футболу з рахунком 2:1.

Матч був напруженим до останньої хвилини. Ще на початку поєдинку англієць Кіран Тріпп’є закинув м’яч до воріт хорватів на п’ятій хвилині.

Хорватській збірній вдалося зрівняти рахунок лише на 68 хвилині – англійцям забив Іван Перішич.

Однак основний час суперники зіграли в нічию. Потім їм призначили три хвилини додаткового часу, однак такий крок теж не визначив переможця. Після цього англійці та хорвати зустрілися у додаткових таймах.

Там на 109 хвилині у ворота збірної Англії забив Маріо Манджукіч, який і приніс хорватам путівку до фіналу. 15 липня вони гратимуть зі збірною Франції. Тоді ж визначиться переможець чемпіонату світу.

У складі збірної Хорватії сьогодні грали: Субашич, Врсалько, Стрініч, Ловрен, Віда, Перішич, Модріч, Брозовіч, Ракітіч, Манджукич, Ребич.

Англійців представляли: Пікфорд, Уолкер, Стоунз, Магуайр, Тріпп’єр, Хендерсон, Стерлінг, Янг, Аллі, Лингард, Кейн.

Нагадаємо, хорвати Домагой Віда та Огнен Вукоєвич після перемоги над росіянами у чвертьфінальному матчі чемпіонату світу записали відео, на якому вигукували “Слава Україні” та “ця перемога – за “Динамо” і за Україну”. Після цього ФІФА оголосила попередження Віді та присудила 15 тисяч швейцарських франків (майже 400 тисяч гривень) для Вукоєвича.

Українці не погодилися з негативною реакцією ФІФА на відео і розпочали флешмоб, який обвалив рейтинг організації у Facebook.

Пізніше на міжнародному ресурсі електронних петицій зареєстрували звернення до президента ФІФА Джанні Інфантіно з вимогою припинити цькувати футболістів збірної Хорватії. Її збираються покласти на стіл президенту ФІФА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.