Ястремська перемогою стартувала в турнірі WTA в Люксембурзі (ВІДЕО)

Даяна Ястремська. Фото: ФТУ

На змаганнях категорії WTA у Люксембурзі українка Даяна Ястремська здолала американку Варвару Лепченко.

Гра тривала 3 години та 6 хвилин, пише БТУ. Завершили її із рахунком 6:2, 6:7(10), 7:6(5).

У наступному раунді Ястремська битиметься з іспанкою Гарбіньє Мугуруса.

Нагадаємо, Даяна Ястремська перемогла в турнірі Жіночої тенісної асоціації (WTA), що відбувався в Гонконзі. У фіналі Даяна здолала китаянку Ван Цян. Призовий фонд турніру – півмільйона доларів.

Завдяки цьому Даяна піднялася на 36 сходинок у рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Із 102-ї сходинки вона опинилася на 66-ій.

У віці 18 років та 4 місяців Даяна встановила рекорд України – вона стала наймолодшою тенісисткою, яка виграла турнір WTA. Еліна Світоліна змогла зробити це у віці 18 років та 10 місяців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.