Українські стрільці Олена Костевич та Олег Омельчук обійшли всі змішанні пари та стали найкращими у стрільбі з пневматичного пістолету на дистанції 10 метрів. Пара не лише піднялась на п’єдестал турніру H&N Cup у Мюнхені, а ще й встановила новий світовий рекорд. Спортсмени завершили змагання із результатом у 488,3 бала. Раніше абсолютним рекордом вважався результат російських спортсменів – 488,1.

До того ж, це друга перемога Костевич у німецькому турнірі. Напередодні вона взяла “золото” в аналогічній дисципліні, але без партнера.

Олена Костевич та Олег Омельчук святкують перемогу у Мюнхені. Фото: НОК

Гарно себе проявили наші тенісистки під час чемпіонських перегонів WTA Australian Open-2019. Перша ракетка України Еліна Світоліна потрапила у топ-10 найкращих, посівши дев’яту сходинку чемпіонату. Уже вдруге поспіль вона пробивається до чвертьфіналу, але не може побороти своїх опоненток. Світоліна завершила змагання із 431 балом.

В оновленому рейтингу WTA вона зберегла сьоме місце. Українка Леся Цуренко після вильоту з другого раунду Aus Open також зберегла свої позиції у рейтингу – 24 сходинка.

Даяна Ястремська увійшла до топ-50 рейтингу WTA. Фото: Tenis Dunyasi Magazine

Але тиждень розпочався власним рекордом для 18-річної Даяни Ястремської. Молода зірка вперше вирвалась у топ-50 найсильніших тенісисток світу, посівши 47-му позицію. В Австралії вона святкувала свої перші перемоги на турнірах Великого Шолому та дійшла до третього раунду.

Тепер Світоліна, Ястремська та Цуренко мають показати себе на турнірі Masters в Індіан-Веллсі. Змагання у Каліфорнії розпочнуться 4 березня та триватимуть до 17. На турнір автоматично потрапляють 75 найкращих тенісисток за версією WTA.

Підготувала Юлія Далецька, “Український інтертес”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.