Українські легкоатлети взяли чотири “золота” на змаганнях у Туреччині

Оксана Окунєва посіла призове місце. Фото: instagram.com/ukraina_peremozhe

Українські легкоатлети успішно виступили на змаганнях Gloria Cup у турецькому Белеку. Катерина Табашник, Вікторія Ткачук, Олексій Поздняков і Анна Плотіцина здобули “золото”, інформують у прес-службі ФЛАУ.

У змаганнях зі стрибків у висоту українці посіли три перші сходинки. Так, Катерина Табашник і Юлія Левченко подолали 1,93 метра, але за спробами перемогла Табашник. Оксана Окунєва з результатом 1,91 метра була третьою.

Крім того, українки Вікторія Ткачук і Марія Миколенко оформили переможний дубль з бігу на дистанції 400 метрів з бар’єрами.

Ткачук перетнула фінішну лінію першою (57 секунд), а Миколенко була другою (57,58 секунди).

Олексій Поздняков був першим на дистанції 400 метри (46,94 секунди) та шостим на 200-метрівці (21,91 секунди).

Легкоатлетка Анна Плотіцина перемогла з бігу на дистанції 100 метри з бар’єрами, її результат – 13,24 секунди.

Нагадаємо, на початку вересня, українські спортсменки Наталія Прищепа і Анна Плотіцина перемогли на міжнародному легкоатлетичному турнірі в італійській Падуї.

Тоді Прищепа подолала дистанцію 800 метрів за 2,37 хвилин. Плотіцина, яка спеціалізується на спринтерських бар’єрах, показала найкращий результат нинішнього сезону – 13,13 с.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.