Юніорський чемпіонат з боксу, який відбувся у Румунії, приніс поповнення до української скарбнички медалів.

Наша чоловіча збірна за результатами змагань отримала дві найвищі нагороди, три срібла і чотири бронзи.

За підсумками змагань Чемпіонами Європи стали:
Данило Дрижак – вагова категорія 46 кг;
Матвій Ражба – вагова категорія 80 кг.

Віцечемпіонами континентальної першості:
Дмитро Молодан – вагова категорія 48 кг;
В’ячеслав Бригаденко – вагова категорія 57 кг;
Єгор Федосенко – вагова категорія 75 кг.

Бронзові нагороди здобули:
Роман Літвінов – вагова категорія 50 кг;
Володимир Горзов – вагова категорія 60 кг;
Кирило Таран – вагова категорія 66 кг;
Микита Горбатенко – вагова категорія 70 кг.

Представниці жіночої збірної також здобули нагороди для України.

Чотири бронзові медалі завоювали:
Юлія Гончаренко – вагова категорія 57 кг;
Анжела Кварцяна – вагова категорія 75 кг;
Наталія Годик – вагова категорія 80 кг;
Софія Богданова – вагова категорія +80 кг.

Завдяки сильним виступам юніорівців, збірна України посіла третє загальнокомандне місце. Попереду опинилися лише збірні Росії та Болгарії.

У 2018 році у румунській Галаці українці вибороли два звання чемпіона та “бронзу” на міжнародному турнірі “Золотий пояс” з боксу. Нагороди забрали харків’яни Юлія Циплакова (вагова категорія 60 кілограмів), Роберт Мартон (91 кілограм) і Сергій Горсков (91 кілограм).

На Кубку Європи (Senior European Cup), який відбувся у столиці Боснії і Герцеговини Сараєві, українець Антон Савицький здобув “золото” у ваговій категорії до 100 кг, перемігши фіна Яакко Аллі. Ще один представник нашої країни Данило Гуцол отримав “бронзу” у цій же категорії, поборовши шведа Еміля Маттссона.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.