Українська збірна – вже друга у медальному заліку Паралімпіади-2018

Українська збірна - вже друга у медальному заліку Паралімпіади-2018. Фото: National Sports Committee for the Paralympic Committee

Ще один день “білої” Паралімпіади приніс до скарбнички синьо-жовтих чотири медалі. Так, збірна України піднялася з третього на друге місце у медальному заліку зимових Паралімпійських Ігор-2018, посунувши атлетів із Росії.

Наразі на рахунку українців 15 медалей: 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових.

Четверте “золото” у жіночих перегонах на 10 кілометрів серед учасниць із вадами зору здобула Оксана Шишкова. Вона без помилок пройшла всю дистанціюта на фініші обігнала суперниць із Росії та Німеччини.

Іще одну золоту медаль у біатлоні виборов Тарас Радь на середній дистанції – 12,5 кілометрів. Тернопільський спортсмен не допустив жодного промаху. Радь став наймолодшим чемпіоном серед українців на Паралімпіаді.

Наші біатлоністи з ураженням опорно-рухового апарату на середній дистанції 12,5 кілометрів також взяли нагороди. Чемпіон Ігор Рептюх здобув для України “срібло”. Лише 6,7 секунди відділили співвітчизника від першості.

У лижній гонці на 10 кілометрів стоячи вільним стилем українка Людмила Ляшенко стала бронзовою призеркою. Для спортсменки це вже третя медаль Паралімпіади-2018.

“Срібло” та “бронзу” вибороли в індивідуальній гонці на 12,5 кілометрів серед спортсменів із вадами зору (категорія В1 та В2) Олександр Казік та Юрій Уткін.

Нагадаємо, вчора за результатами третього змагального дня українська збірна посіла третю сходинку медального заліку Паралімпіади-2018. Деталі читайте тут.

Першу “золоту” нагороду для нашої команди здобув Віталій Лук’яненко. Він став п’ятиразовим чемпіоном Паралімпіад.

Нагадаємо: у Сочі 2014 року українські паралімпійці вибороли 25 медалей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.