Українська тенісистка Світоліна пройшла до 1/4 фіналу в Гонконзі

“Перша ракетка” України Еліна Світоліна здобула перемогу над японкою Нао Хібіно та вийшла у чвертьфінал турніру серії WTA.

Їхній “поєдинок” тривав менше години (58 хвилин). У Другому сеті українка фактично розгромила противницю з рахунком 6:0, 6:3.

У наступній грі Світоліна “схрестить свою ракетку” із тенісисткою Ван Цян з Китаю.

Зауважимо, у попередньому турнірі українка обіграла свою суперницю австралійку Прісциллу Хон з рахунком – 6:2, 6:3.

Нагадаємо: цьогоріч Еліна Світоліна увійшла в п’ятірку найкращих тенісисток світу, повідомляє WTA.

Попри поразку в першому колі турніру “Прем’єр” у Пекіні Світоліна змогла повернутись у п’ятірку найкращих з результатом (4555).

Читайтпе також: Українські юніорки-тенісистки – у півфіналі угорського турніру

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.