Перша шабля України Ольга Харлан виборола срібну медаль під час Кубка світу, який відбувся у грецьких Афінах. У фіналі українка поступилася чинній чемпіонці світу росіянці Софії Поздняковій. “Бронзи” взяли угорка Ліза Пуштаі та кореянка Кім Чжійон.

Ольга Харлан. Фото: FIE

Харлан обіймає шосту сходинку у світовому рейтингу, що надало їй можливість розпочати участь у змаганні одразу з 1/32 фіналу. На шляху до переможного подіуму українка впевнено перемогла Тетяну Приходько з Казахстану, італійку Елоїзу Пассаро, француженку Мано Брюне та гречанку Теодору Гунтуру. У півфіналі Харлан не залишила шансів й Лізі Пуштаі. Останній поєдинок з росіянкою Поздняковою завершився не на користь Ольги – 15:10.

Грецьке “срібло” стало другою нагородою Харлан у сезоні. У лютому вона стала володаркою “бронзи” на Гран-прі у Єгипті.

Вона не змогла пробитися у фінал після поєдинку з кореянкою Чої Су Йон. Зустріч спортсменок була цікавою, але під час невдалого випаду Ольга травмувала ногу. Українка та кореянка зрівняли рахунок до 14:14, а в кінці одночасно нанесли удари. Після тривалих дискусій суддів, перемогу присудили Чої Су Йон.

“Золотий” біатлон

Ці вихідні видалися вдалими для українських спортсменів. 10 березня у шведському місті Естерсунд український біатлоніст Дмитро Підручний виборов золоту медаль чемпіонату світу. Ця нагорода стала першим “золотом” в історії вітчизняного біатлону.

Дмитро подолав 12,5 кілометра за 31 хвилину та 54 секунди. При цьому він лише двічі промахнувся під час першої стрільби. Всі інші перепони українець відпрацював ідеально.

Раніше “синьо-жовті” могли похизуватися лише двома “бронзами” ЧС – за одиночне змагання та естафету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.