На міжнародному турнірі серії Grand Slam із дзюдо, який відбувався у столиці Азербайджану Баку, українка Єлизавета Каланіна здобула золоту медаль. Дівчина перемогла у ваговій категорії понад 78 кілограм.

У півфінальній битві українська дзюдоїстка перемогла бронзового призера Олімпіади-2016 Анамарі Веленшек зі Словенії. А у фіналі наша спортсменка обіграла Ларису Церіч з Боснії і Герцеговини. До речі, це перше “золото” Єлизавети Каланіної на змаганнях серії Grand Slam.

На змаганнях в Азербайджані дзюдоїсти виборювали не лише нагороди, а й ліцензійні бали в олімпійському відборі до японського Токіо-2020.

Нагадаємо, нещодавно українські дзюдоїсти тріумфували на двох турнірах європейського масштабу. Чотири золотих, одну срібну та шість бронзових медалей вибороли наші спортсмени.

На Кубку Європи (Senior European Cup), який відбувся у столиці Боснії і Герцеговини Сараєві, нагородами відзначилися Антон Савицький і Данило Гуцол. Перший здобув “золото” у ваговій категорії до 100 кг, перемігши фіна Яакко Аллі. Гуцол отримав “бронзу” у цій же категорії, поборовши шведа Еміля Маттссона.

Дев’ять медалей здобула кадетська збірна Кубка Європи U18, який відбувався у румунському містечку Клуж-Напока.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.