Українки здобули три медалі на Кубку світу з паралімпійського дзюдо

56
Українки здобули три медалі на Кубку світу з паралімпійського дзюдо. Фото: прес-служба

Національна паралімпійська збірна команда України з дзюдо посіла перше місце серед жінок та третє командне місце на кубку світу серед спортсменів з ураженням зору. Змагання IBSA Judo World Cup Tashkent 2017 з 5 по 9 жовтня проходили в Ташкенті.

Про це інформують у прес-службі Національного комітету спорту інвалідів України.

Так, перше місце взяла команда Узбекистану – 4 золоті медалі, 25 учасників. У Кореї 4 золоті медалі.

Українська команда у складі 3-х спортсменок виборола 2 золоті та 1 бронзову нагороди. Вони змагались з 140 спортсменами з 25 країн світу.

Так, одне “золото” взяла чемпіонка Паралімпійських Ігор в Ріо-де-Жанейро – Інна Черняк. Виступаючи у ваговій категорії 52 кг, Інна здобула чотири перемоги над суперницями з Туреччини, Німеччини, Японії, а в фіналі обійшла господиню татамі – узбецьку дзюдоїстку.

Також золото принесла команді дворазова бронзова призерка Паралімпіад у Лондоні-2012 та Ріо-2016 – Юлія Галінська (48 кг), вигравши у фіналі у своєї споконвічної суперниці – представниці національної паралімпійської збірної команди Німеччини.

Бронзову нагороду виборола дебютанка паралімпійської збірної команди – Валерія Гончарук (57 кг).

Як повідомляв “Український інтерес”, Національна паралімпійська збірна з дзюдо виборола 8 високих нагород на чемпіонаті Європи з дзюдо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.