Українка Ткач очолила рейтинг Міжнародної федерації боротьби

24
Українка стала першою в рейтингу борців UWW. Фото: XSPORT.ua

Напередодні чемпіонату світу міжнародна федерація боротьби опублікувала рейтинг борців, до якого ввійшло чимало українців, передає Асоціація спортивної боротьби України.

Серед жінок чемпіонка світу та Європи Юлія Ткач стала першою в категорії 63 кг. У вазі 48 кг – Ілона Семків на дев’ятому місці, а Оксана Лівач на 17. У категорії 53 кг Ірина Гусяк – на 19 позиції.

У вазі 55 кг у двадцятку кращих потрапили одразу дві молодих спортсменки – Аліна Акобія та Олена Кремзер – на 18 та 19 місцях. Також Анжеліна Лисак на 17 місці у вазі 60 кг, а Алла Черкасова зайняла дев’яту сходинку в 69 кг.

Серед чоловіків у найважчій категорії 125 кг у трійці фаворитів Ален Засєєв – третє місце. Андрій Яценко на десятій позиції у 58 кг.

Нагадаємо, що вчора українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла екс-першу “ракетку” світу Вінус Вільямс і пройшла до 1/4 фіналу турніру Жіночої тенісної асоціації в Торонто. Рахунок поєдинку 6:2, 6:1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.