Українець Коростильов здобув “золото” на чемпіонаті світу зі стрільби

Український спортсмен Павло Коростильов здобув золоту медаль на чемпіонаті світу зі спортивної стрільби, що відбувається у південнокорейському Чанвоні, повідомляє “Укрінформ”.

Львів’янин став чемпіоном світу в особистому заліку в швидкісній стрільбі з малокаліберного пістолета з 25 метрів.

Коростильов виграв “золото”, набравши 581 очко з 600 можливих. Другий результат показав Гурпріт Сінгх з Індії (579), замкнув трійку призерів Кім з Республіки Корея (579).

Згодом Коростильов спільно з Володимиром Пастернаком і Олександром Петрівим у цій вправі завоювали командну “бронзу”.

Раніше Коростильов став бронзовим призером в особистому заліку в стрільбі з малокаліберного пістолета центрального бою з 25 метрів, показавши результат в 586 очок.

Нагадаємо, бронзові медалі на цьому чемпіонаті здобули українці Олена Костевич та Олег Омельчук. Спортсмени набрали 416,7 очок у стрільбі з пістолета з відстані 10 метрів.

Срібні медалі до української скарбниці принесла жіноча збірна України у складі Вікторії Рибовалової, Галини Авраменко, Валентини Гончарової. Вони змагались у стрільбі по рухомій мішені з пневматичної гвинтівки зі змішаними швидкостями.

У загальнокомандному заліку збірна України посідає 9-е місце, маючи в активі три золоті, чотири срібні та п’ять бронзових нагород. Лідирує збірна Китаю (19, 14, 8), другий йде команда Республіки Корея (11, 14, 11).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.