“Шахтар” програв “Ромі” та не пройшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Гірники" мінімально поступилися римлянам. Фото: Getty Images/Paolo Bruno

Донецький “Шахтар” поступився італійській “Ромі” у другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів і через пропущений гол удома вилетів із плей-офф найпрестижнішого клубного турніру Європи. Гра закінчилась із мінімальним рахунком 1:0 – римляни використали єдину помилку “гірників” у захисті.

У роздягальню команди пішли за нульової нічиєї. Рахунок першого тайму був яскравим відображенням першого тайму гри, яка радше нагадувала шахову партію – суперники не поспішали відкриватися через хиткий рахунок першого матчу. Однак “гірники” контролювали хід зустрічі.

Проте майже одразу після перерви “вовки” організували гол. Стротман із середини поля зробив діагональну передачу на Джеко, захисники “Шахтаря” помилилися під час створення штучного положення поза грою, унаслідок чого боснієць вийшов сам-на-сам із Пятовим і відкрив рахунок.

На 79-й хвилині “Шахтар” залишився у меншості. Червону картку отримав Іван Ордець після фолу останньої надії – ціною вилучення українець зупинив Джеко, перед яким залишався б лише голкіпер “гірників”.

“Рома” – “Шахтар” – 1:0
Голи: Джеко, 52′

“Рома”: Аліссон – Флоренці, Манолас, Фасіо, Коларов – Наінгголан, Де Россі, Стротман – Ундер (Жерсон, 65′), Джеко (Ель-Шаараві 89′), Перотті

“Шахтар”: Пятов – Бутко, Ордець, Ракицький, Ісмаїлі – Степаненко (Алан Патрік, 74′), Фред – Марлос (Дентінью, 82′), Тайсон, Бернард – Феррейра

Нагадаємо, перший матч у Харкові українська команда виграла з рахунком 2:1.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.