Розклад змагань українських паралімпійців на Іграх-2018

31 спортсмен змагатиметься за Україну на Іграх-2018. Ілюстрація: Fb / Національний комітет спорту інвалідів України

У південнокорейському Пхьончхані стартують зимові Паралімпійські ігри. Триватимуть вони до 18 березня.

Цього року змагатимуться спортсмени зі 48 країн світу. Україну представлятиме 31 атлет у трьох із шести видах спорту: лижні перегони, біатлон і сноуборд. Усього на Іграх розіграють 80 медалей.

Транслюватиме змагання телеканал UA:Перший.

Паралімпійці, які представлятимуть Україну на Олімпіаді-2018. Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine

Розклад змагань українських паралімпійців


10 БЕРЕЗНЯ, СУБОТА

Біатлон

Чоловіки: 7,5 км, коротка дистанція (індивідуальна гонка)

  • 03:25 – 04:01 – Клас LW10 Максим Яровий / Клас LW12 Тарас Радь
  • 05:05 – 05:36 – Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник
  • 07:00 – 7:33 – Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко

Жінки: 6 км, коротка дистанція (індивідуальна гонка)

  • 04:45 – 05:13 – Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко
  • 06:15 – 06:47 – Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова


11 БЕРЕЗНЯ, НЕДІЛЯ

Лижні перегони

Чоловіки: 15 км, довга дистанція (індивідуальна гонка)

  • 03:00 – 14:05 – Клас LW12 Тарас Радь / Клас LW10 Максим Яровий


12 БЕРЕЗНЯ, ПОНЕДІЛОК

Лижні перегони

Чоловіки: 20 км, довга дистанція (індивідуальна гонка, вільним стилем)

  • 03:00 – Клас LW8 Ігор Рептюх
  • 03:25 – Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Віталій Лук’яненко, Олександр Махоткін

Жінки: 15 км, довга дистанція (індивідуальна гонка, вільним стилем)

  • 07:00 – Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова
  • 07:15 – Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко

Сноуборд

Чоловіки, крос

  • 03:30 – 10:00 – Клас LL2 Іван Ошаров


13 БЕРЕЗНЯ, ВІВТОРОК

Біатлон

Чоловіки: 12,5 км, середня дистанція (індивідуальна гонка)

  • 03:55 – 04:43 – Клас LW12 Тарас Радь
  • 05:50 – 06:37 – Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник
  • 07:40 – 8:13 – Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко

Жінки: 10 км, середня дистанція (індивідуальна гонка)

  • 05:30 – 06:11 – Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко
  • 07:20 – 08:02 – Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова


14 БЕРЕЗНЯ, СЕРЕДА

Лижні перегони

Чоловіки: 1,1 км, спринт

  • 03:00 – Клас LW12 Тарас Радь / Клас LW10 Максим Яровий
  • 05:21 – Півфінал 1
  • 05:26 – Півфінал 2
  • 06:06 – Фінал

Чоловіки: 1,5 км, спринт (класичний стиль)

  • 03:48 – Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк
  • 04:24 – Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін
  • 05:42 – Півфінал 1
  • 05:47 – Півфінал 2
  • 06:34, 07:02 – Фінал

Жінки: 1,5 км, спринт (класичний стиль)

  • 04:07 – Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Богдана Конашук, Людмила Ляшенко
  • 04:38 – Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова
  • 05:31, 05:52 – Півфінал 1
  • 05:36, 05:57 – Півфінал 2
  • 06:48, 07:16 – Фінал


16 БЕРЕЗНЯ, П’ЯТНИЦЯ

Біатлон

Чоловіки: 15 км, довга дистанція (індивідуальна гонка)

  • 03:20 – 04:21 – Клас LW10 Максим Яровий  / Клас LW12 Тарас Радь
  • 06:00 – 07:06 – Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник
  • 07:50 – 09:03 – Клас В1 Олександр Казік / Клас В2 Дмитро Суярко, Юрій Уткін, Анатолій Ковалевський, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін, Віталій Лук’яненко

Жінки: 12,5 км, довга дистанція (індивідуальна гонка)

  • 05:00 – 05:53 – Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко
  • 07:06 – 08:41 – Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

Сноуборд

Чоловіки, слалом

  • 03:30 – 10:00 – Клас LL2 Іван Ошаров


17 БЕРЕЗНЯ, СУБОТА

Лижні перегони

Чоловіки: 10 км, середня дистанція (індивідуальна гонка, класичним стилем)

  • 03:00 – Клас LW8 Григорій Вовчинський, Ігор Рептюх, Сергій Романюк / Клас LW6 Віталій Ситник
  • 03:15 – Клас В2 Дмитро Суярко, Ярослав Решетинський / Клас В3 Олександр Махоткін,

Жінки: 7,5 км, середня дистанція (індивідуальна гонка, класичним стилем)

  • 04:45 – Клас LW6 Юлія Батенкова-Бауман / Клас LW8 Ірина Буй, Богдана Конашук, Людмила Ляшенко
  • 04:55 – Клас В2 Ольга Прилуцька, Оксана Шишкова

Чоловіки: 7,5 км, середня дистанція (індивідуальна гонка)

  • 05:55 – Клас LW10 Максим Яровий  / Клас LW12 Тарас Радь


18 БЕРЕЗНЯ, НЕДІЛЯ

Лижні перегони

  • 03:00 – 03:40 – Змішана естафета 4х2,5 км
  • 04:00 – 05:05 – Відкрита естафета 4х2,5 км

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.