Олімпійські ігри-2018: збірна України поки без призових місць

30
Олімпійські ігри-2018: збірна України поки без призових мість. Фото: НОК

9 лютого в корейському містечку Пхеньчхан стартували зимові Олімпійські Ігри-2018. Сьогодні спортсмени змагались у гірськолижному та санному спорті. Також були лижні перегони, де українці брали участь.

Лижні перегони

Класичний спринт виявився важкуватим для чоловічої частини українських учасників. У перегонах брали участь Олексій Красовський та Андрій Орлик. Красовський прийшов 70-м, а Орлик 73-м. Так вони “завалили” кваліфікацію у чвертьфінал.

“На гонку виходив в бойовому настрої. Дуже хотів показати свій максимальний результат, але на спуску втратив рівновагу: впав, тому й витратив багато часу”, – коментує красовський.

Олексій Красовський. Фото: НОК

Золото забрав фінський лижник Рістоматті Хаколи.

Жінки також до чвертьфіналу не проходять, бо для цього потрібно прийти у першій тридцятці. А Марина Анцибор і Тетяна Антипенко прийшли у шостій десятці. Антипенко фінішувала – 54-ю, а Анцибор – 56-ю.

Найкращий час показала бронзова призерка “Сочі-2014” Стіна Нільссон зі Швеції.

Горнолижний спорт

Всього стартували 65 учасників. Українець Іван Ковбаснюк йшов після першого відрізку 57-м Але після першого відрізка траси зійшов з дистанції. У підсумку він посів 50-е місце.

Санний спорт

За сьогодні найкраще себе проявили українки у санному спорті. Українська спортсменка Олена Шхумова зберегла місце в топ-20 і продовжує боротьбу за медалі. У другому заїзді вона прийшла 19-ю. Вчора вона обіцяла “зробити все можливе, аби показати якомога кращий результат.

“Про те, що 9 віраж дуже складно пройти я знала ще з тренувань, він не дуже у мене виходив. Сьогодні їхалось нормально, були помилки, але вони не дуже серйозні”, – каже Шумахова.

Олена Шхумова. Фото: НОК

Ще одна українка Олена Стецьків фінішувала 29-ю. Вона пройшла кваліфікацію, втім потрапити до фіналу їй буде складніше.

Завтра спортсмени продовжать змагатися у лижному та санному спорті.

Нагадуємо, Олімпіада-2018 в Пхенчхані триватиме до 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн. Розігрують рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102.

Україну представляють 33 спортсмени у дев’яти видах спорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.