“Маріуполь” не зміг подолати французький клуб у європоєдинку

Український клуб поступився через дві свої помилки. Фото: ФК "Маріуполь"

“Маріуполь” поступився французькому “Бордо” в домашньому матчі третього раунду кваліфікації Ліги Європи. Попри те, що команда Бабича забила першою, пропустили ще три м’ячі – 1:3. Матч-відповідь відбудеться 16 серпня у Франції.

Відкрив рахунок український клуб вже на сьомій хвилині. Після розіграшу кутового м’яч опинився у Мишньова, який потужно пробив у дев’ятку з лінії штрафного. Після пропущеного м’яча “Бордо” притисло “Маріуполь”, однак зрівняти рахунок змогло лише за 12 хвилин до перерви – Ляборд результативно пробив у ближній кут.

За чотири хвилини француз вже святкував дубль. М’яч у свої ворота “привіз” голкіпер “Маріуполя” Худжамов. Рустам отримав пас від захисника та забарився з виносом. Ляборд запресигував його, тому намагаючись вибити кулястого воротар влучив у нападника – 1:2.

Тритій гол “Бордо” стався також після помилки української команди. Дамірі втратив м’яч на своїй половині, французи розпочали швидку контратаку. Чуамені отримав красивий пас п’ятою вже у штрафному та сильно пробив у лівий нижній кут.

Господарі мали шанс забивати, щоб полегшити собі завдання у матчі-відповіді. Однак потужний удар Мишньова зловив Костіль, а Борячук, вийшовши на заміну, завдав удару в стійку. Піхальонку ж забракло точності – м’яч після його пострілу полетів вище воріт.

Щоб проходити у плей-офф, маріупольцям потрібно забивати у Франції щонайменше тричі.

Нагадаємо, київське “Динамо” стартувало у кваліфікації Ліги чемпіонів із нічиєї. Перший м’яч забив “динамівець” Вербіч, однак на останніх хвилинах гри з пенальті рахунок зрівняв Гушбауер.

“Маріуполь” – “Бордо” – 1:3
Голи: Мишньов, 7′ – Ляборд, 33′, 37′, Чуамені, 49′

“Маріуполь”: Худжамов – Биков, Яворський, Дава – Полегенько, Тищенко, Піхальонок, Мишньов, Демірі – Чурко, Фомін

“Бордо”: Костіль – Гаїч, Кунде, Пабло, Пундже – Чуаемі, Плашил, Санкаре – Юссуф, Лаборд, Камано

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.