Ліга чемпіонів: “Шахтар” став однією з 16-ти найкращих команд Європи

34
Ліга чемпіонів: "Шахтар" став однією з 16-ти найкращих команд Європи. Фото: AFP/Getty Images/GENYA SAVILOV

Донецький “Шахтар” переміг англійський “Манчестер Сіті” у заключному матчі групового раунду Ліги чемпіонів, унаслідок чого з другого місця пройшов до 1/8 фіналу найпрестижнішого клубного турніру Європи.

Відкрив рахунок бразилець Бернард, закрутивши м‘яч у дальній кут – Едерсон не мав жодного шансу. Незабаром гравець міг робити дубль, однак на цей раз переграти воротаря не зміг.

Через шість хвилин Марлос віддав верхову передачу із центрального кола, Ісмаїлі прийняв її, обіграв голкіпера “Сіті” за межами штрафного майданчика та забив у порожні ворота.

Наприкінці тайму “Шахтар” діяв на контратаках, унаслідок чого мав нагоду забити втретє, однак удар Фреда заблокували. А згодом над поперечиною пробив Тайсон. Відтак донеччани пішли у роздягальню за переконливої переваги 2:0.

На відміну від гри з “Наполі”, у сьогоднішньому матчі “помаранчево-чорні” мали досить яскравий вигляд у другій половині зустрічі, результатом якої було хоч і нечисленні, однак гострі атаки. Однак вже на першій хвилині додаткового часу Бутко сфолив у власному штрафному, і рефері вказав на 11-метрову позначку. Пенальті без проблем реалізував Агуеро.

У підсумку “Шахтар” переміг англійський клуб, чим і гарантував собі місце в плей-офф Ліги чемпіонів.

Водночас, у паралельній зустрічі квартету “Феєнорд” здобув першу перемогу в турнірі, здолавши “Наполі”. У результаті, відстаючи на шість очок, італійський клуб залишився на третьому місці.

“Шахтар” – “Манчестер Сіті” – 2:1
Голи: Бернард, 26′, Ісмаїлі, 32′ – Агуеро, 90+2′

“Шахтар”: Пятов, Бутко, Степаненко, Тайсон, Фред, Бернард, Марлос (Коваленко, 82′), Ордець, Феррейра (Хочолава, 89′), Ісмаїлі (Азеведу, 64′), Ракицький

“Манчестер Сіті”: Едерсон, Даніло, Мангала, Сане (Діас, 62′), Адерабьойо, Гюндоган, Туре, Філ Фоден, Бернарду Сілва, Фернандінью (Агуеро, 70′), Жезус

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.