Футбольні ультрас влаштували масову бійку в Києві (ВІДЕО)

12
Ультрас знову воюють, незважаючи на фанатське перемир'я. Скріншот з Youtube

Біля станції метро “Олімпійська” після матчу “Динамо” – “Зірка” побилися футбольні ультрас, передає ресурс Трибуна.

Київське угруповання “Родичі” влаштувало бійку з одеським блоком “Сегедка”. Це тривало кілька хвилин, поки не прибули спецпідрозділи поліції.

На цьому тижні “Родичі” розірвали фанатське перемир’я, про яке всі українські ультрас домовилися ще три роки тому – через війну на сході України. “Родичі” вирішили оголосити війну одеситам, які, за словами киян, продовжують підтримувати дружні відносини з російськими фанатами. Решта угруповання фанатів “Динамо” і ультрас інших клубів не підтримали цю ідею.

Нагадаємо, взимку “Динамо” перемогло “Бешикташ” із рахунком 6:0. Уболівальники турецького клубу закидали фанатів “Динамо” петардами та заламаними кріслами. У перерві вони намагалися прорватися до сектору киян, але спецпідрозділу поліції вдалося відтіснити турецьких фанів. А після закінчення матчу близько 300 ультрас зіткнулися в центрі Києва. Унаслідок десятеро отримали ножові поранення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.