Одна з найуспішніших юних українських спортсменок Ярослава Магучіх завершила переможну серію зимового сезону змаганнями Karsten Warholm International у Норвегії, повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Узимку 18-річна дніпрянка виграла всі турніри, у яких брала участь. І змагання в норвезькому Ульстенвіку стали ще одним тріумфом українки. Стрибунка впевнено перемогла, подолавши висоту 1,96 метра.

У лютому Магучіх встановила новий світовий рекорд U-20 зі стрибків у висоту в приміщенні на турнірі в німецькому Карлсруе – вона подолала висоту 2,02 метра. Так Ярослава побила власний світовий рекорд, встановлений на міжнародних змаганнях у Львові, присвячених пам’яті Олексія Дем’янюка. Тоді вона взяла висоту 2,01 метра.

Ярослава Магучіх – найкраща молода легкоатлетка світу за версією Міжнародного олімпійського комітету.

3 травня 2019 року Ярослава Магучіх взяла “золото” першого етапу “Діамантової ліги” ІААФ у стрибках у висоту. В 17 років вона стала наймолодшою переможницею в історії змагань “Діамантової ліги”.

У липні Ярослава стала наймолодшою атлеткою світу, яка подолала двометрову планку в стрибках у висоту. Також 18-річна дніпрянка посіла друге місце у змаганнях зі стрибків у висоту на чемпіонаті світу в Досі, встановивши особистий рекорд – 2,04 метра. Українка знову стала наймолодшою медалісткою серед учасників в усіх дисциплінах.

Згодом Європейський Олімпійський Комітет назвав Магучіх найкращою літньою європейською спортсменкою 2019 року. НОК України присвоїв їй звання спортсменки травня.