“Зоря” у плей-офф Ліги Європи: луганці пройшли португальську “Брагу”

Український клуб вибив із Ліги Європи португальську "Брагу", яка 15 сезонів поспіль грає у єврокубках. Фото: ФК "Зоря"

“Зоря” везе до України нічию з португальською “Брагою” в матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги Європи – 2:2. У першій зустрічі команди також сильнішого не виявили – 1:1. Забивши два м’ячі на виїзді, українська команда має перевагу та проходить у плей-офф. У цьому раунді луганці можуть вибороти путівку в груповий етап турніру, якщо пройдуть “РБ Лейпциг”.

Рахунок “Брага відкрила вже після першого тайму. На 66-й хвилині Новаіш потужним ударом зі штрафного прошив ворота бразильського голкіпера “Зорі”. Півахисник “Браги” значно ускладнив завдання українському клубу.

Однак за кілька хвилин луганці зрівняли рахунок. Рафаель отримав пас від Харатіна, витримав паузу та влучно пробив з-під захисника у дальній кут воріт. Бразильцеві вдався не сильний, але технічний гол з межі штрафного.

Ще за три хвилини Орта, отримавши передачу, увірвався до майданчика голкіпера та переграв Махарадзе, який щойно вийшов на заміну. Захисник луганців намагався вибити м’яч із воріт, але кулястий перетнув лінію.

Вже в останню десятихвилинку рахунок на португальському стадіоні став 2:2. Кабаєв намагався віддати на Караваєва, однак той не зміг замкнути передачу. Тимчик із іншого флангу зробив нову спробу, а Олександр на цей раз не схибив.

“Брага” – “Зоря” – 2:1
Голи: Новаіш, 70′, Орта, 73′ – Рафаель, 70′, Караваєв, 83′

Нагадаємо, “Маріуполь” поступився “Бордо” у Франції 1:2 та припинив виступи в Лізі Європи. У першій грі в Одесі приазовці через свої помилки поступилися французам 1:3.

“Зоря” зіграла вдома внічию 1:1 із португальською “Брагою”. Їхня гра-відповідь розпочалася о 22:30.

Водночас київське “Динамо”, зігравши внічию у Празі у першому матчі, перемогло “Славію” на “Олімпійському” 2:0. Так, кияни пройшли до плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

У плей-офф “біло-сині” зіграють із нідерландським “Аяксом”. Перший матч відбудеться в Амстердамі у 22 серпня о 22 годині. А гру-відповідь зіграють у Києві 28 серпня також о 22-й.

Переможець протистояння вийде у груповий етап Ліги чемпіонів. Команда, яка програє, – у груповий етап Ліги Європи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.