Жіночий футбол: Збірні України та Хорватії зіграли в нічию (ФОТО)

Жіночий футбол: Збірні України та Хорватії зіграли в нічию. Фото: Український інтерес/Інна Собора

На “Арені Львів” відбувся поєдинок між жіночими національними збірними України та Хорватії. Матч завершився з рахунком 1:1, передає кореспондент “Українського інтересу” зі Львова.

Так, протягом першого тайму гра була спокійною та виважено, проте м’ячем володіли переважно українки.

У другому таймі на 74 хвилині у ворота суперника забила футболістка української збірної Дар’я Апанащенко.

Наприкінці гри арбітр надав 4 хвилини додаткового часу, під час якого гол у відповідь України забила представниця Хорватії Івана Руделіч.

Це був стартовий матч відбору до ЧС-2019. Наступного разу збірна України на виїзді зустрінеться зі збірною Угорщини 24 листопада.

Нагадаємо, вчора київське “Динамо” перемогло “Скендербеу” 3:1 у стартовому поєдинку футбольної Ліги Європи. Натомість, у своїй групі, луганська “Зоря” програла шведському “Естерсунду” з рахунком 2:0.