Збірна України з футболу перемогла Словаччину у товариській зустрічі

Збірна України з футболу перемогла Словаччину у товариській зустрічі. Фото: "Український інтерес" / Антон Владиславський

У Львові перемогою “синьо-жовтих” закінчилась товариська зустріч збірної України зі збірною Словаччини. У першому таймі відзначились Ярмоленко та Штетіна, а другому гол забив Євген Коноплянка, передає кореспондент “Українського інтересу”.

Про те, що львів’яни дійсно скучили за грою національної команди свідчило не тільки те, як зустрічали команду по приїзду, а й заповнені трибуни “Арени Львів”.

Вже на десятій хвилині гри словаки засмутили українських уболівальників – забив Штетіна. А відповісти “синьо-жовті” змогли ще до перерви. Марлос відібрав м’яч у автора першого голу, віддав на Ярмоленка, а Андрієві залишалось вразити ворота метрів із шести – 1:1.

По перерві вдруге забили українці. Коноплянка протягнув м’яч метрів 20, наблизився до штрафного майданчика та результативно пробив у дальній кут.

Як і обіцяв наставник української команди Шевченко, у матчі взяли участь новачки збірної. Відтак у складі “синьо-жовтих” дебютували Коломоєць, Мякушко, Андрійєвський і Шабанов.

Україна – Словаччина – 2:1
Голи: Ярмоленко, 39’, Коноплянка, 54’ – Штетіна, 10’

Збірна України: П’ятов (Коваль, 46′) – Караваєв (Будко, 63’), Ордець, Хачеріді (Шабанов, 81’), Соболь – Ротань, Маліновський (Шахов, 81’) – Ярмоленко, Марлос (Андрієвський, 77’), Коноплянка (Мякушко, 90’) – Коломоєць

Збірна Словаччини: Дубравка (Полячек, 46′) – Дьйомбер (Сабо, 18), Шкртел, Штетіна (Лободка, 46′), Губочан – Грошовські, Шкріньяр, Гамшік (Беро 63’), Дуда, Руснак – Нємєц (Мак, 63)

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко після гри прокоментував перебіг матчу, відзначивши дебют в національній збірній нападника Юрія Коломойця.

“Я задоволений Коломойцем, він виконав всі мої настановки та виконав велику кількість роботи. Я ним задоволений”, – сказав головний тренер.

Також він додав, що поле у другому таймі було в дуже поганому стані, тому він просив своїх футболістів грати простіше та не навантажувати голкіпера.

Нагадаємо, перед матчем головний тренер збірної України Андрій Шевченко назвав команду Словаччини гарним колективом, який змушує себе поважати.