Національна збірна України з боксу стала переможцем міжнародного турніру “Кубок Странджа” в Болгарії. Наші спортсмени вибороли 10 медалей: чотири золотих, одну срібну та п’ять бронзових. Окрім того, українець Олександр Хижняк визнаний найкращим боксером турніру, повідомили в пресслужбі Федерації боксу України.

У 71-му “Кубку Странджа” брали участь понад 300 боксерів із 30 країн світу. Турнір у Софії називають генеральною репетицією для збірних перед стартом ліцензійних турнірів на Олімпійських іграх у Токіо.

Українські боксери показали найкращий результат у загальному медальному заліку. “Золото” нашій збірній принесли Юлія Циплакова, Ярослав Харциз, Олександр Хижняк та Цотне Рогава. Срібну нагороду здобув Степан Грекул. Бронзові медалі отримали Микола Буценко, Євген Барабанов, Анастасія Черноколенко, Роберт Мартон і Сергій Горсков.

Нагадаємо, торік у грудні збірна українських боксерів стала першою в командному заліку на традиційному міжнародному турнірі Golden Gloves 2019 у Сербії. Наші спортсмени здобули три “золота”, стільки ж “срібла” та п’ять бронзових медалей.

Жіноча збірна України з боксу здобула 15 нагород на міжнародному турнірі Scorpion Cup 2019, що відбувався у польському місті Щецин. Наші спортсменки отримали 5 золотих, 7 срібних і 3 бронзові медалі серед молоді та юніорів.

А чоловіча національна збірна України з боксу здобула 7 нагород на міжнародному турнірі класу “А” в Білорусі. Боксери посіли перше загальнокомандне місце 17-го “Меморіалу Віктора Лівенцева” з трьома золотими, двома срібними та двома бронзовими медалями.