Збірна України мінімально переграла Японію у товариському матчі

“Синьо-жовті” зіграли другий березневий спаринг у бельгійському Льєжі. Українська збірна з рахунком 2:1 перемогла Японію, а голами відзначились Ярослав Ракицький та Олександр Караваєв.

Перед матчем головний тренер збірної України Андрій Шевченко говорив, що хоче подивитися на всіх гравців, яких він викликав. Тому на цю гру, порівняно з попередньою, він випустив шість нових гравців. В основі залишилися лише Коноплянка, Марлос, Ракицький, Степаненко та Зінченко.

Зміни у складі позначились на якості гри, адже сьогодні українці мали набагато переконливіший вигляд. Вони гостро атакували, унаслідок чого Ракицький на 21-й хвилині відкрив рахунок – Ярослав потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. За 20 хвилин “синьо-жовті” пропустили, попри те, що повністю королювали хід матчу. Після подачі зі штрафного Макіно вирвався з-під опіки Маліновського й пробив головою повз П’ятова.

Читайте також інтерв’ю Андрія Шевченка “Українському інтересу”, у якому він розповів про причини невдачі у відборі на чемпіонат світу, чому не викликав до команди Селезньова, наскільки мотивований Хачеріді та чи доводилось йому тягати за вуха футболістів, як робив це Луї ван Гаал.

У другій половині гри збірна Україна збільшила оберти. На 69-й хвилині Коноплянка прорвався лівим флангом і зробив передачу низом, паралельну лінії штрафного. На м’ячі опинився Караваєв, який потужно пробив у дальній кут. Цей гол став дебютним у Олександра за національну збірну.

Нагадаємо, у першому товариському матчі цього року збірна України внічию зіграла з Саудівською Аравією.