Юний “супермен” побив рекорд відомого плавця Майкла Фелпса (ВІДЕО)

Юний "супермен" побив рекорд всесвітньо відомого Майкла Фелпса. Фото: CNN

Новим фаворитом у плаванні став 10-річний хлопчик із США з іменем, як у супергероя коміксів – Кларк Кент. Він зумів побити рекорд 26-разового чемпіона світу Майкла Фелпса, повідомляє CNN.

Протягом останніх 23 років ніхто не міг побороти Майкла, проте це вдалось Кларку. На чемпіонаті в Каліфорнії він проплив дистанцію 100 метрів батерфляєм за 1 хвилину 9,38 секунди. Це на одну секунду менше від встановленого у 1995 році рекорду Фелпса.

Хлопчика почали кликати маленьким “Суперменом”, оскільки його ім’я та прізвище таке саме, як і у відомого героя DS Comics. Й він повністю виправдовує цю кличку.

Кларк у плаванні лише 4 роки. Окрім того хлопець займається грою на фортепіано, бойовими мистецтвами та програмуванням. В інтерв’ю маленький вундеркінд сказав, що він завжди мріє про більше й концентрує увагу на своїй силі – це і є головним секретом успіху.

“Цей хлопець дуже відрізняється від усіх моїх попередніх учнів. Він завжди виділявся серед маси, його можна назвати генієм” – коментує тренер Кларка Діа Ріана.

Майкл Фелпс – 23-разовий олімпійський чемпіон. Саме він здобув найбільшу  кількість медалей на Літніх Олімпійських іграх. Фелпс вважається абсолютним чемпіоном світу, він встановив 39 світових рекордів (29 індивідуальних і 10 – в естафетах). У 2016 році Майкл оголосив про завершення своєї кар’єри.

Нагадаємо: у цьому році на Чемпіонаті світу, що відбувся в Белграді, збірна України стала володаркою шести золотих медалей. У загальному заліку українські спортсмени посіли третє місце.

Олімпійський чемпіон з плавання М.Фелпс програв білій акулі (ВІДЕО)