Вдруге поспіль найкращими легкоатлеткою і легкоатлетом лютого в Україні визнали Ярославу Магучіх і Андрія Проценка. Про це повідомили у пресслужбі ФЛАУ.

У лютому Ярослава Магучіх виграла змагання зі стрибків у висоту в Словаччині, встановивши абсолютний рекорд України, рекорд Європи U23 в приміщенні і показавши найкращий результат сезону в світі (2,06 м).

Згодом спортсменка у Сумах виграла титул чемпіонки України в приміщенні, продовживши серію стрибків на рівні двох метрів – 2,00 м.

Андрій Проценко, як і Магучіх, почав лютий зі змагань у Словаччині. Там він став третім із результатом 2,28 м і виконав досить непогані спроби на 2,31.

На чемпіонаті України в приміщенні Проценко намагався берегти себе, адже турбував ахілл, а попереду мав бути головний турнір зимового сезону – чемпіонат Європи в приміщенні. Але навіть попри це Андрій зміг виграти золото, повторивши результат 2,28 м.

Менше ніж за тиждень Проценко вже виступав у Торуні на змаганнях серії World Athletics Indoor Tour Gold. Тоді відразу троє атлетів, серед яких був і українець, подолали висоту 2,34 м і на той момент очолили світовий топлист сезону. А переможця і призерів визначали за спробами. Проценко, подолавши 2,34 з другої спроби, посів друге місце, слідом за італійцем Джанмарко Тамбері.

Нагадаємо, українка Марина Бех-Романчук стала найкращою легкоатлеткою світу в стрибках у довжину за версією журналу Track & Field. У стрибках у висоту другу і третю сходинки посіли українки Ярослава Магучіх і Юлія Левченко.