Українська збірна з боксу посіла третє місце на Чемпіонаті Європи

Українські боксери здобули п'ять нагород на Чемпіонаті Європи. Фото: Федерація боксу України

Збірна України з боксу посіла третє місце у загальнокомандному заліку на Чемпіонаті Європи, який пройшов у місті Браїла у Румунії. Про це повідомляє Федерація боксу України, передає “Український інтерес”.

Як зазначається, за підсумками восьми днів змагань, українські боксери забрали весь комплект нагород Чемпіонату Європи. Загалом, вони вибороли п’ять нагород.

Так, “золото” у ваговій категорії до 75 кг здобув Олександр Хижняк. “Срібло” чемпіонату отримав Ярослав Харциз (до 60 кг).

Окрім того, наші боксери здобули три бронзові медалі: Ростислав Білостоцький (у вазі до 49 кг), Степан Грекул (до 81 кг), Рамазан Муслімов (до 91 кг).

Нагадаємо, раніше українська збірна з боксу здобула командну перемогу на престижному міжнародному турнірі класу А в Угорщині.