У Києві продовжується чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Наша команда поповнила скарбничку нагород ще однією срібною медаллю. Її завоювали Олег Сербін та Олексій Середа, які змагалися у синхронних стрибках з десятиметрової вишки.

Цікаво, що Олексію нещодавно виповнилося 13 років, а Олегу – 17. Попри юний вік, молоді українці таки вирвали місце на п’єдесталі європейської першості. Хлопці набрали 413,16 бала. Вони поступилися спортсменам із Росії, які отримали 417,30 бала. Бронзову медаль завоювали стрибуни з Великої Британії – 412,56 бала.

Нагадаємо, що на рахунку української збірної вже чотири медалі чемпіонату Європи: дві золоті та дві срібні.

Перше “золото” здобула пара Вікторії Кесарь та Станіслава Оліферчика. Вони стали найкращими у змішаних синхронних стрибках з трампліна. Їхній стрибок оцінили у 297,69 бала.

Другу золоту медаль виборола 17-річна Софія Лискун. Вона тріумфувала в індивідуальних стрибках з десятиметрової вишки. Також дівчина отримала олімпійську ліцензію та представлятиме Україну на Олімпіаді-2020 у Токіо.

“Срібло” нашій команді приніс Олег Колодій. Він виступав на трампліні один метр. Його стрибок оцінили в 381,50 бала. Олег поступився спортсмену з Німеччини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.