УЄФА визнав гол Роналду у ворота “Ювентуса” найкращим у сезоні

"Реал" у квітні розгромив "Ювентус" з рахунком 3:0. Фото: Reuters

Чудовий гол Кріштіану Роналду ударом через себе у ворота “Ювентуса” у чвертьфіналі Ліги чемпіонів-2017/18 визнаний кращим голом минулого сезону.

Португалець забив чимало голів за свою кар’єру, але акробатичний гол ударом через себе у ворота “Ювентуса” вважається найкращим, інформує goal.com.

“Я вважаю, що цей гол – поки що один з кращих в моїй кар’єрі. І коли вболівальники “Ювентуса” почали мені аплодувати після нього, я подумав: “Вау!”, – зізнався п’ятикратний володар “Золотого м’яча”.

Дубль Кріштіану Роналду в цій зустрічі допоміг “Реалу” перемогти “Ювентус” 3:0 в Турині.

У повторному поєдинку “вершкові” програвали 0:3, але в доданий до другого тайму час Роналду з пенальті забив гол і приніс “Реалу” вихід у півфінал Ліги чемпіонів.

Згодом мадридці в третій раз поспіль виграли Лігу чемпіонів, перемігши в фіналі у Києві англійський “Ліверпуль” а Роналду став найкращим бомбардиром турніру.