Українські легкоатлетки Юлія Левченко та Ярослава Магучіх посіли перше та друге місця відповідно в стрибках у висоту на етапі “Діамантової ліги”, який триває в Римі.

Найкращий результат показала Левченко – 1,98 метра, за нею Магучіх зі “срібними” 1,95 метра. Третю сходинку виборола австралійська спортсменка Нікола Макдермотт. Остання теж стрибнула на 1,95 метра, але з більшою кількістю спроб.

Водночас медаль найвищого ґатунку серед чоловіків за стрибки у висоту завоював наш Андрій Проценко. Він взяв 2,30 метра. За ним – італійці Джанмарко Тамбері та Стефано Соттіле з результатами в 2,27 та 2,18 метра відповідно.

Також “синьо-жовті” відзначилися в бігу на 400 метрів. Другою та третьою прибігли Анна Рижкова та Вікторія Ткачук – 54,54 та 54,93 секунди.

Зазначимо, що днями легкоатлетка Юлія Левченко виграла турнір у хорватському Загребі. Спортсменка перемогла з результатом 1,93 метра.

Раніше наші стрибунки зайняли весь п’єдестал на турнірі в німецькому Дессау. Юлія Левченко з результатом 1,96 метра виграла змагання. Ярослава Магучіх та Марина Бех-Романчук вибороли другі місця. Ще одна спортсменка Ірина Геращенко посіла третє місце, стрибнувши на 1,9 метра.