На чемпіонаті Європи з тхеквондо серед молоді, який відбувся у шведському місті Гельсінгборг, українські спортсмени здобули п’ять нагород.

У вазі до 87 кілограмів серед чоловіків “золото” взяв Андрій Гарбар. Ще на старті спортсмен впевнено переміг двох росіян, місце у фіналі йому забезпечила поразка турка в поєдинку.

У бою за першість Андрій розгромив норвежця Мілоша Філіповича з рахунком 26:2 і став чемпіоном Європи з тхеквондо серед молоді.

Ще одну золоту медаль до скарбнички української команди приніс Костянтин Костяневич, який виступав у ваговій категорії до 74 кілограмів.

Ще три бронзові медалі завоювали Владислав Єрко, який також змагався у категорії до 74 кілограмів, Вікторія Собко – до 53 кілограмів, Марія Лабузова – до 62 кілограмів.

У загальному заліку збірна України посіла третє командне місце серед 36 країн.