У неділю, 9 лютого, українські спортсмени на змаганнях у Стамбулі вибороли чотири золоті нагороди, повідомляє пресслужба ФЛАУ. Вони пропустили вперед лише господарів змагань – збірну Туреччини, яка завоювала вісім золотих медалей. Всього ж участь у турнірі взяли команди з 21 країни.

У секторі для стрибків у висоту Олег Дорощук підтвердив статус фаворита і переміг з рекордом чемпіонату – 2,2 метра. Андрій Дибка виграв змагання зі стрибків із жердиною – він взяв висоту 5,1 метра.

Ще два “золота” до скарбнички української збірної поклали дівчата. Світлана Жульжик виграла змагання з бігу на 800 метрів і встановила рекорд чемпіонату – 2.07,51 хвилини. Марія Буряк перемогла в бігу на 400 метрів із результатом 55,19 секунди, водночас Анна Орлова фінішувала п’ятою – 56,2 секунди.

До слова, українки Марина Бех-Романчук і Ярослава Магучіх претендують на звання найкращих легкоатлеток січня в Європі. Бех-Романчук перемогла на змаганнях серії WorldIndoorAthleticsTourу в Карлсруе з найкращим результатом сезону у світі зі стрибків у довжину – 6,92 метра. Магучіх почала сезон з перемоги на “Меморіалі Олексія Дем’янюка” у Львові, де встановила юніорський світовий рекорд зі стрибків у висоту в приміщенні – 2,01 метра.