У китайському місті Шаосін завершився марафон з веслування на байдарках і каное. Українські каноїсти Людмила Бабак та Денис Давидов вибороли три золоті нагороди, повідомляє Федерація каное України.

Людмила Бабак стала чотириразовою чемпіонкою світу з марафону. У китайському Шаосіні вона перемогла в довгому марафоні, подолавши дистанцію 14,5 кілометра за 1:19.30,84. Також українка стала першою на короткій дистанції марафону, здолавши 3,6 кілометра за 19.20,43.

До речі, Бабак не знає поразок у марафонах із 2017 року, коли виграла дві дистанції на чемпіонаті Європи та одну на чемпіонаті світу. Загалом у спортсменки 9 вищих нагород.

Денис Давидов став кращим у змаганнях серед молоді (U-23), показавши на дистанції 22,1 кілометра результат 1:55.16.

Нагадаємо, на Кубку світу з академічного веслування, який відбувався у Польщі, українські паравеслувальники завоювали чотири медалі: одну золоту, дві срібні та одну бронзову.