Кубок світу з підводного плавання: українці вибороли 39 нагород

Кубок світу з підводного плавання: українці вибороли 39 нагород. Фото: Спортивний комітет України

Збірна України з підводного плавання виборола 39 медалей на Кубку світу та посіла друге загальнокомандне місце на турнірі, повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

Загалом, у змаганнях, що відбулись у турецькій Анталії взяли участь понад півсотні команд з 21 країни світу. Україну представляли 45 спортсменів – плавці Національної збірної та київського клубу “Аквалідер-ЦСТК”.

Наші спортсмени посіли друге загальнокомандне місце та вибороли 39 медалей. Зокрема, 14 золотих, 7 срібних та 18 бронзових відзнак.

Відзначився учасник збірної Олексій Захаров, котрий показав чудові результати та побив рекорд України, який тримався більше 10 років. У боротьбі за Кубок світу-2017 він здобув три золоті медалі у дисциплінах “плавання у ластах” на 200, 400 і 800 метрів.

Три нагороди і на рахунку іншого українського спортсмена – Артура Артамонова. Він здобув золото у біластах на 50 метрів, срібло у біластах на 100 метрів та бронзу у біластах на 200 метрів.

Юніорка Єлизавета Вакарєва, член Національної збірної, теж виборола 3 медалі: дві золоті у плаванні у ластах на 200 та 400 метрів, та срібну – у плаванні у ластах на стометрівці.