Збірна України з вільної боротьби на чемпіонаті Європи завоювала чотири медалі та показала другий командний результат. Про це пише Суспільне.

Срібну нагороду здобув Андрій Джелеп у категорії до 61 кілограма. “Бронзу” отримали Каміль Керімов (до 57 кілограмів), Ігор Никифорук (до 70 кілограмів) та Олександр Хоцянівський (до 125 кілограмів)

Найкращий виступ серед українських борців на чемпіонаті Європи показав 21-річний Андрій Джелеп. Він уперше в кар’єрі змагався на дорослому Євро, дійшов до фіналу, де програв росіянину Абасгаджі Магомедову.

Також свої перші нагороди на дебютних чемпіонатах Європи у кар’єрі здобули Каміль Керімов та Ігор Никифорук. Ще одну бронзову нагороду виграв Олександр Хоцянівський, для нього це третя медаль на чемпіонатах Європи. В 2014 та 2019 роках він також виграв “бронзу”.

У медальному заліку Україна розділила п’яте місце з Азербайджаном. Першою стала Росія, другу сходину посіла Туреччина, на третій – Словаччина, четверта – Грузія.

А в командному заліку (сума очок у всіх вагових категоріях спортсменів країни) Україна фінішувала на другому місці, обійшовши усіх суперників, окрім Росії.

Нагадаємо, у січні українець Яків Хаммо став бронзовим призером турніру з дзюдо Masters світової серії, який відбувся в Досі, Катар.