Український тенісист виборов перемогу на турнірі в Італії

Українець Денис Молчанов (справа) і словак Ігор Зеленай. Фото: Eurosporting Cordenons

Українець Денис Молчанов і словак Ігор Зеленай перемогли у парних змаганнях на “челленджері” в італійському місті Корденонс. Призовий фонд турніру – 64 тисячі євро (понад 2 мільйона 13 тисяч гривень).

Як повідомляють на сайті Великого тенісу України, Молчанов і Зеленай у фіналі здолали пару Андрій Мартін (Словаччина)/Даніель Муньос-де-ла-Нава (Іспанія). На вирішальному тай-брейку українець і словак спочатку поступалися (5:8), однак з наступних шести розіграшів зуміли виграти п’ять.

У фінал Молчанов і Зеленай пройшли через відмову у грі бразильсько-португальської пари Клезар/Домінгес.

Це уже не перша їхня перемога на “челленджерах” цього сезону. Напередодні вони стали чемпіонами в китайському Чжугаї, італійському Барлетті, Тунісі і чеському Простейові.

Тим часом перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла американку Аманду Анісімову та успішно подолала третє коло турніру WTA серії Premier 5 в Цинциннаті (США).