Український спортсмен виграв Євро-2018 з греко-римської боротьби

Наш спортсмен у фінальному поєдинку обіграв Максима Негоду із Білорусі.
Наш спортсмен у фінальному поєдинку обіграв Максима Негоду із Білорусі. Фото: wrestlingua

Титул найсильнішого гравця у змаганнях в греко-римському стилі вагою до 63 кг виборов українець Олександр Грушин. Чемпіонат Європи-2018 зі спортивної боротьби серед юніорів відбувся у Римі.

Український спортсмен у фінальному поєдинку обіграв Максима Негоду із Білорусі з рахунком 11:3. Саме це дозволило Олександру стати першим, інформує Федерація греко-римської боротьби України.

До цього у 1/8 фіналу Грушин поборов поляка Матеуша Шевчука (9:0), у чвертьфіналі – Ван Мейєра з Німеччини (8:0), а в півфіналі – Іштвана Ванча з Угорщини (6:2).

Водночас, у ваговій категорії до 77 кг Дмитро Васецький програв сутичку за бронзову медаль грузину Беці Гурулі – 0:5, а у ваговій категорії до 55 кг Андрій Іванов із Росії в поєдинку за бронзу здолав українця Владислава Кузько з рахунком 3:1.

Як повідомляв “Український інтерес”, українці завоювали десять медалей на  IV Європейських університетських іграх у місті Коїмбрі (Португалія). Студенти взяли участь у шести видах спорту – футбол, футзал, баскетбол 3х3, дзюдо, академічне веслування і бадмінтон.