Молодий український сноубордист Михайло Харук став чемпіоном світу серед юніорів. Змагання відбувалися у словенському місті Роглі.

Михайло переміг у дисципліні паралельний слалом. Хлопець став проривом перегонів. Уперше він взяв участь у ЧС в 2017 році. Тоді йому вдалося фінішувати лише одинадцятим. Наступного року він покращив результат, але не зміг піднятися вище восьмої сходинки.

Юніорське “золото” світового чемпіонату – знакова подія для українського сноубордингу. Останнім часом Україна надзвичайно потужно представляє себе у цьому виді спорту.

Перша українська медаль зі сноубордінгу

Мешканка Закарпаття Аннамарі Данча змогла вибороти світове “срібло” у дисципліні паралельний слалом. Медаль стала першою в історії вітчизняного сноубордингу. Віце-чемпіонкою Данча стала 5 лютого під час змагань у Парк-Сіті, що в штаті Юта (США).

Сноубордистка Аннамарі Данча. Фото: НОК

Українка стала сенсацією чемпіонату. За результатами кваліфікації, спортсменка увійшла до числа 16-ти фіналісток лише передостанньою. Але всі подальші перегони вона завершувала першою. У 1/8 фіналу вона перемогла у німкені Чейєн Лох, яка до кваліфікації увійшла з другим результатом. У чвертьфіналі Аннамарі випередила польку Александру Круль, а у півфіналі взагалі обійшла бронзову чемпіонку Олімпійських ігор-2018 німкеню Рамону Хофмайстер.

Під час фінальних перегонів вона на мить поступилась швейцарці Жюлі Цоґґ – різниця склала менше однієї секунди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.