Український плавець Андрій Говоров першим переплив 50 метрів батерфляєм на етапі Кубка світу в Токіо. Він, до речі, був єдиним представником нашої країни на змаганнях.

Говоров подолав дистанцію за 23,10 секунди – лише на 0,01 секунди випередивши суперника з Угорщини Себастіана Сабо. Третє місце у перегонах із результатом у 23,24 секунди посів американець Майкл Ендрю.

Результат перегонів. Скріншот

Наступний етап Кубка світу триватиме з 8 до 10 серпня у китайському Цзінані.

У липні українець Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з плавання. Він другим дістався фінішу в запливі на 1 500 метрів вільним стилем.

Романчук проплив відстань за 14,37.63 хвилини. Лише на секунду він поступився супернику з Німеччини.

Раніше українська збірна гідно показала себе на чемпіонаті світі з плавання, зокрема в артистичному плаванні. Наші синхроністки здобули золоту медаль у новій дисципліні – хайлайт. Команда набрала “золоті” 94,5 бала. Цікаво, що дівчата принесли Україні першу золоту медаль чемпіонату світу в історії вітчизняного артистичного плавання.

Утім, “золото” стало не єдиною нагородою для наших спортсменок у південнокорейському Кванджу. Дует Марти Федіної та Анастасії Савчук завоював бронзову медаль у технічній програмі.