Український плавець Михайло Романчук переміг на міжнародному турнірі, який відбувся у Стокгольмі. Спортсмен першим подолав дистанцію у 800 метрів вільним стилем.

Утім, Михайло не лише переплив своїх суперників, він встановив новий рекорд України – хлопець подолав 800 метрів за 7.42,49 секунди. Це найкращий результат сред вітчизняних спортсменів.

До речі, минулий рекорд також належав Романчуку. У 2018 році на чемпіонаті Європи у Глазго Михайло подолав дистанцію на 0,47 секунди повільніше.

У Швеції гідно представив Україну ще один спортсмен – Сергій Фролов. У цьому ж запливі він фінішував четвертим.

Нагадаємо, 11 квітня українські борчині поповнили скарбничку нашої збірної одразу трьома найвищими нагородами. Спорстменки Оксана Лівач, Ірина Гусяк та Алла Черкасова вибороли золоті медалі на чемпіонаті Європи, який відбувся у румунському Бухаресті.

А 2 квітня український сноубордист Михайло Харук став чемпіоном світу серед юніорів. Змагання тривали у словенському місті Роглі. Хлопець переміг у дисципліні паралельний слалом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.