Український плавець Михайло Романчук здобув срібну медаль на сьомому етапі Кубка світу, який відбувся в Досі, повідомили в Національному олімпійському комітеті.

Спортсмен став другим у чотирьохсотметровому запливі вільним стилем. Він фінішував із результатом 3:48.61 хвилини. Варто зазначити, що “золото” здобув литовець Данас Рапсіс, який випередив українця трішки менше ніж на одну секунду.

Ще один український плавець Сергій Фролов подолав чотириста метрів за 3:55.58 хвилини.

У липні українець Романчук став срібним призером чемпіонату світу з плавання. Він другим дістався фінішу в запливі на 1 500 метрів вільним стилем.

Українець проплив відстань за 14:37.63 хвилини. Лише на секунду він поступився супернику з Німеччини.

У квітні спортсмен переміг на міжнародному турнірі, який відбувся у Стокгольмі. Романчук першим подолав дистанцію у 800 метрів вільним стилем. Утім, Михайло не лише переплив своїх суперників, він встановив новий рекорд України – хлопець подолав 800 метрів за 7:42.49 секунди. Це найкращий результат сред вітчизняних спортсменів.