Українець Станіслав Горуна посів друге місце в голосуванні за найкращого спортсмена 2019 року за версією Міжнародної асоціації Всесвітніх ігор (IWGA). Каратист набрав 92 539 голосів, повідомляє Іsport.

Очолила список найкращих хокеїстка з Індії Рані, отримавши 199 477 голосів. Третьою стала канадська паверліфтерша з 56 655 голосами. Усього було номіновано 25 спортсменів світу з різних видів спорту.

30-річний Станіслав Горуна – шестиразовий чемпіон України з карате. Торік каратист став бронзовим призером чемпіонату Європи, отримав дві “бронзи” етапів Прем’єр-Ліги, а також здобув золоту медаль Прем’єр-Ліги в Марокко і Серії А в Чилі. Найважливішим досягненням українця стала перемога на ІІ Європейських іграх у Мінську.

До речі, українська спортсменка Анжеліка Терлюга стала найкращою каратисткою світу за всі часи в категорії до 55 кілограмів. У 2019 році українка взяла нагороди на шести турнірах Karate 1 Premier Leaguе: п’ять золотих та одну срібну медаль. На турнірах Karate 1 Series A Терлюга здобула “срібло” та “бронзу”.

Цьогоріч Терлюга виграла срібну медаль на турнірі Karate1 Premier League у Парижі. А на турнірі Karate 1 Серії А, що відбувався у Сантьяго (Чилі), українка виборола “золото”.