Український гімнаст Радивілов став переможцем етапу Кубка світу

Український гімнаст Радивілов став переможцем етапу Кубка світу. Фото: facebook.com/olympicua

Український спортсмен Ігор Радивілов виграв золоту медаль у вправах на кільцях на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики, повідомляє у Facebook Національний олімпійський комітет.

“Ігор Радивілов – переможець етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики у вправах на кільцях”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у жовтні українські гімнасти Олег Верняєв та Ігор Радивілов на Чемпіонаті світу 2017 у Канаді здобули срібні медалі. Верняєв здобув свою медаль на коронних паралельних брусах. А Радивілов став одним з кращих гімнастів в опорному стрибку.

Крім того, Ігора Радивілова визнали найкращим українським спортсменом жовтня. Він також увійшов у ТОП-6 найсильніших гімнастів Планети.