Український футболіст успішно дебютував у складі “Реалу”

19-річний Андрій Лунін дебютував на Міжнародному кубку чемпіонів. Фото: ImgToon

Український воротар Андрій Лунін дебютував за мадридський “Реал” на Міжнародному кубку чемпіонів у США, повідомляє “112 Україна”.

Під час Міжнародного кубка чемпіонів, який стартував 20 липня, мадридський “Реал” зіграв товариський матч з “Манчестер Юнайтед”. Перший тайм був не на користь “Реалу” – МЮ виграли з рахунком 2:1. Головний тренер королівського клубу Хулен Лопетегі вирішив зробити ротацію й випустив на поле 19-річного українця Андрія Луніна.

Варто зазначити, що за всю історію існування футбольного клубу, це перший випадок, коли українець грає у футболці “Реала”. Лунін гідно відстояв другий тайм матчу та не пропустив жодного м’яча. Однак врешті-решт перемогу здобули манкуніанці.

Раніше “Український інтерес” повідомляв, “Реал Мадрид” купив 19-річного українського воротаря Андрія Луніна. Минулий сезон футболіст провів у “Зорі”, за яку зіграв 36 матчів та пропустив 54 голи.