Український дзюдоїст виборов “бронзу” етапу Гран-прі в Будапешті

Це перша медаль дзюдоїста на змаганнях такого рангу.
Це перша медаль дзюдоїста на змаганнях такого рангу. Фото: ukrainejudo.com

Український дзюдоїст Богдан Ядов завоював бронзову медаль на Гран-прі в Будапешті у ваговій категорії до 66 кілограмів. Під час поєдинку за “бронзу” киянин переміг ізраїльтянина Яріна Менагеда.

У спортсмена був непоганий шанс стати володарем “золота”, однак він поступився майбутньому чемпіону змагань японцю Кензо Тагава, йдеться на сайті Федерації дзюдо України.

На початку шляху до п’єдесталу Богдан виграв у двох Себастьянів – Переса з Чилі та Сейдля з Німеччини. Потім українець у додатковий час здолав грузина Торніке Нагліашвілі.

Окрім Ядова у дивізіоні до 66 кілограм також боровся українець Георгій Зантарія. Однак на відміну від свого співвітчизника Георгій поступився в третьому раунді змагань.

Для Богдана Ярова це перша медаль на змаганнях такого рангу. До цього у дзюдоїста були нагороди на чемпіонаті Європи-2015 серед юніорів (“срібло”), Кубку Європи серед юніорів (дві “бронзи”) і Кубках Європи серед дорослих (“золото” і “бронза”).

Як повідомляв “Український інтерес”, абсолютний чемпіон крузервейту українець Олександр Усик уперше потрапив до десятки найкращих спортсменів рейтингу pound-for-pound за версією видання ESPN. Він опинився на восьмій сходинці. На першій інший українець – Василь Ломаченко.