Український борець переміг росіянина та здобув “золото” ЧС (ФОТО)

Беленюк обійшов росіянина на ЧС. Фото: Xsport

Український борець греко-римського стилю Жан Беленюк здобув золоту медаль на чемпіонаті світу серед військовослужбовців, який проходив у литовській Клайпеді. Про це повідомляє obozrevatel.com.

Наш співвітчизник був найсильнішим у ваговій категорії до 85 кілограм.

На “World Military Championship Wrestling-2017” Беленюку довелося розібратися з Аргішті Абгаряном з Вірменії та Ісламом Аббасовим з Азербайджану. А в фіналі перед натиском борця не встояв росіянин Євген Салєєв.

Загалом на турнірі українці завоювали чотири медалі – дві золоті, срібну та бронзову. У загальному заліку збірна посіла друге місце.

Нагадаємо, що у півфіналі чемпіонату світу з паралімпійського футболу, який проходить в Аргентині, українська збірна перемогла росіян із рахунком 6:4, а згодом виборола першість.