Український борець джіу-джитсу став найкращим у світі

Обігнав Росію: український борець джіу-джитсу став найкращим у світі. Фото: Facebook

У колумбійському місті Богота відбувся міжнародний чемпіонат з джіу-джитсу світового рівня. Український спортсмен Іван Настенко виборов золото та став найкращим у ваговій категорії до 94 кілограмів. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк.

Іван уродженець Макіївки, Донецької області, тепер є володарем повного комплекту головних титулів у цьому виді спорту. Раніше він піднімався на першу сходинку п’єдесталу Європи, у 2013 році здобув золото на Всесвітніх іграх, а тепер є чемпіоном світу.

Зображення з Facebook

Друге місце посіла Росія, а третю сходинку поділили спортсмени з Нідерландів та Німеччини.

Також повідомляється, що лучанин Богдан Мочульський на цьому ж змаганні виборов срібну медаль у ваговій категорії до 62 кілограмів. Нагадаємо, що 21-річний українець у липні цього року здобував золото на Всесвітніх іграх у Вроцлаві.