У норвезькому Шушені чоловічим спринтом стартував перший етап Кубка IBU. Найкращим з українців став 24-річний Андрій Доценко, який з трьома промахами посів дев’яте місце, пише Sport.ua.

Ще троє українців потрапили у топ-20: Сергій Семенов – на 13 місці, Богдан Цимбал – 16 позиція та Віталій Труш, який став 17-м. Ніхто з українців не пройшов гонку без промахів.

Виграв спринт німець Лукас Фратцшер. Срібло завоював Харольд Леммерер з Австрії, а трійку призерів замкнув представник Норвегії Александер-Ф’єльд Андерсен.

Перший етап Кубка IBU розпочався 28 листопада в норвезькому Шушені. Україну на цих змаганнях представляють дванадцять спортсменів.

До речі, 17 листопада дві українки Валентина Семеренко та Дар’я Блашко фінішували в топ-10 на передсезонних змаганнях у Шушені.

У березні 2019-го Україна вперше завоювала “золото” чемпіонату світу з біатлону. Наш спортсмен Дмитро Підручний став тріумфатором у шведському Естерсунді. Він обігнав всіх суперників гонки переслідування. Цікаво, що для Підручного медаль стала першою в його кар’єрі.